Mergvakaris dvare – norinčioms pasijusti poniškai

Kur švęsti mergvakarį? Klausimas ne iš lengvųjų. Tačiau yra sprendimas – mergvakaris dvare. Juk norėtumėte pasijusti poniškai, tiesa? Kaip karalienė?

Pirmiausia toks variantas patrauklus dėl aplinkos. Dvarai tiek iš išorės tiek viduje paprastai būna labai išpuoselėti. O tai gera žinia šventiškai nusiteikusioms ir švęsti norinčioms mergvakario dalyvėms. Aplinka taip pat žavi išskirtine prabanga, savitumu. Būnant dvaro viduje galima nusikelti į praeitį, pasijusti kaip didikėms.

Dvarai džiugina ir savo erdve – nereikės grūstis ir galvoti „kada gi tas mergvakaris pasibaigs“.

Nepaisant to, kad dvarai lyg ir nepriklauso moderniems laikams, visgi siūlomi ir tokie privalumai kaip televizorius. Ką ir kalbėti apie muziką, kuri mergvakario metu neabejotinai svarbi. Na, o senovės prabangos ir dabarties patogumo derinys atrodo tikrai vertas dėmesio.

Kai kuriuose dvaruose siūloma ir pirtis. Arba kubilas! Jei mėgstate pasikaitinti, šis pasiūlymas pasirodys intriguojantis. Nepamirškite ir gardžių patiekalų, pavyzdžiui, šašlykų. Juk norėsite pasistiprinti.

Taigi, mergvakaris dvare vertinamas pozityviai. Erdvu, pabūnama prabangos apsuptyje, pasimėgaujama vakaru su draugėmis. O norint galima ir pernakvoti. Apartamentai neturėtų nuvilti net išrankiausios nuotakos. Aukščiausios klasės bernvakaris – štai apie ką sukasi kalba.

Būtų smagu pasijusti poniškai? Tuomet atsakymą, kur švęsti mergvakarį, jau žinote. Belieka pasirinkti konkretų dvarą patogioje vietoje. Susisiekus su atsakingais asmenimis bus aptariamos sąlygos. Ir galėsite skelbti mergvakario startą!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *