Mergvakaris sodyboje: senųjų tradicijų puoselėjimas

Kiekviename rajone yra kaimo turizmo sodybų. Ne visos siūlo programas mergvakariams, tačiau atradus tokį pasiūlymą verta pasidomėti.

Tai bent mergvakaris!

„Visai nieko“, „viskas gerai“, „šventė kaip šventė“ – frazės, kurios netrykšta džiaugsmu. Norint, kad šventė išties džiugintų, nepagailima laiko paieškoms. Na, o kaimo turizmo sodyba, kurioje nepamirštos senosios tradicijos, tikrai verta apibūdinimo „tai bent!“ Štai kokių pramogų galima tikėtis:

  • duonos kepimas (tai ne šiaip duona, o JAUNAMARTĖS duona);
  • įsijautimas į audėjos amatą;
  • istorijos puslapiai;
  • pažintis su ano meto moterų gyvenimu.

Jokio nuobodulio, tik intriga, turiningas bei labai smagus laiko praleidimas! Kokiai būsimajai nuotakai tokią pramogą rekomenduotume? Tiesą sakant, nėra griežto nusistatymo, kam toks mergvakaris tinkamas. Tai reiškia, kad šventė prisimenant senąsias tradicijas yra verta dėmesio ir patiks kone kiekvienai.

Kokia programos trukmė? Reikėtų orientuotis į 3 valandas (na, gal pustrečios). Kaip jau supratote, programa tikrai verta apibrėžimo „edukacinė“. Edukacinė, bet nenuobodi! Laikas neprailgsta, ypač su gerų draugių kompanija.

Toks mergvakario žanras taip pat yra puikus būdas praleisti laisvalaikį ne miesto šurmuly. Tai galimybė išsukti iš rutinos ir pabuvoti tarsi kituose laikuose, kai duonos kepimas buvo įprastas kiekvienuose namuose.

Visoms žingeidžioms nuotakoms, kurioms nebaisus žodis „kaimas“, tradicijomis dvelkianti programa kaimo turizmo sodyboje taps įsimintina švente. Paprastai siūloma išsinuomoti salę, tad po programos galima jaukiai pasisėdėti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *